preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Ivo Lola Ribar" Labin

vijesti

POZVANI NA ŽUPANIJSKA NATJECANJA 2016./2017.

Autor: Administrator , 21. 2. 2017. 09:28

POZVANI NA ŽUPANIJSKA NATJECANJA 2016./2017.

INFORMATIKA

1. Paola Franković (8.r.)

2. Lejla Šehić (8.r.)

Mentor: Anamarija Krezić

 

LIDRANO

1. Giovanni Goglia (literarni rad) (5.r.)

Mentor: Jangela Sušac Budimir

2. Ana Klobas (literarni rad) (4.r.)

Mentor: Tamara Poldrugovac Franković

3. Rafaela Faraguna (intervju) (8.r.)

Mentor: Jangela Sušac Budimir

4. Melisa Džombić (monolog) (6.r.)

Mentorica: Jasmina Beloč

5. Školski list

Mentorica: Jangela Sušac Budimir

 

GEOGRAFIJA

1. Roan Rašuo (6.r.)

2.Mario Turković (8.r.)

Mentor: Ondina Franković

 

MATEMATIKA

1. Edib Jagodić

Mentor: Tamara Poldrugovac Franković

2. Nataša Mišon (5.r.)

Mentor: Ivan Špodnjak

3.Karlo Strel (6.r.)

Mentor: Karmen Brenčić

4. David Vorano (6.r.)

Mentor: Ivan Špodnjak

5. Demian Kos (6.r.)

Mentor: Karmen Brenčić

6. Anika Milevoj (6.r.)

Mentor: Karmen Brenčić

7. Mihael Petrović (6.r.)

Mentor: Karmen brenčić

8. Nino Basanić (7.r.)

Mentor: Danaja Glavičić

9. Petar Dundara (8.r.)

Mentor: Danaja Glavičić

 

FIZIKA

1. Mateo Dobrić (8.r.)

2. Rafaela Faraguna (8.r.)

3. Petar Dundara (8.r.)

Mentor: Davorka Buić

 

ISLAMSKI VJERONAUK

1. Selina Karić (6.r.)

2. Wael Hevešević (6.r.)

3. Mirza Bijelić (6.r.)

4. Saudin Bajramović (8.r.)

Mentor: Hazim Bećirović

 

HRVATSKI JEZIK

1. Nino Basanić (7.r.)

2. Natali Belušić (7.r.)

Mentor: Mariza Miletić

 

KEMIJA

1. Nino Basanić (7.r.)

Mentor: Marija Karužić

 

POVIJEST

1. Nino Basanić (7.r.)

2. Stela Dermit (8.r.)

3. Matteo Mohorović (8.r.)

4. Paola Franković (8.r.)

Mentor: Žarko Petrović

 

BIOLOGIJA

1. Chiara Golja (8.r.)

2. Ania Kršulja (8.r.)

3. Nikolina Pastorčić (8.r.)

4.Tara Radović (8.r.)

5.Mario Turković (8.r.)

Mentor: Ana Durbić Malinarić

 

KATOLIČKI VJERONAUK

1. Valentina Kutnjak (8.r.)

Mentor: Đeni Vojić

2. Petar Vorano (6.r.)

Mentor: Lorena Dušati

3. Natali Lazarić (8.r.)

Mentor: Đeni Vojić

4. Anika Milevoj (6.r.)

Mentor: Lorena Dušati

 

NOVIGRADSKO PROLJEĆE

1.Natali Belušić (7.r.)

2.Stela Dermit (8.r.)

3. Paola Franković (8.r.)

4. Elin Franković (7.r.)

5. Mihael Petrović (6.r.)

6. Petra Santro (8.r.)

7. Barbara Vozila (7.r.)

8. Leonarda Ivašić (5.r.)

 

[više]

 


Tražilica


Napredno pretraživanje
Traži
 
Kalendar
« Lipanj 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji

 
Oglasna ploča
 
Korisni linkovi
 
Arhiva dokumenata
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: 400
 
Brojač posjeta
Ispis statistike od 17. 5. 2011.

Ukupno: 422469
Ovaj mjesec: 2420
 
 > Natjecanja 2016/2017.  > Županijska natjecanja
CMS za škole logo
Osnovna škola "Ivo Lola Ribar" Labin / Rudarska 9, HR-52220 Labin / www.os-ilribar-labin.skole.hr / ured@os-ilribar-labin.skole.hr
preskoči na navigaciju