OŠ „Ivo Lola Ribar“ Labin – Škola domaćin Županijskoga natjecanja iz geografije

Autor: Administrator , 24. 2. 2017.

U četvrtak, 23.veljače 2017.godine OŠ „Ivo Lola Ribar“ Labin  je bila  domaćin Županijskog natjecanja iz geografije. Na natjecanju je sudjelovao 91 učenik  osnovnih i srednjih škola Istarske županije te 36 mentora.Članovi Županijskog povjerenstva bili su: Miro Alilović, OŠ „Ivo Lola Ribar“ Labin, Tanja Černeka iz Gimnazije Pula, Karmen Diminić-Milevoj, SŠ Mate Blažine – Labin, Petra Nemet iz Tehničke škole Pula te Ivan Gambiroža iz OŠ Veruda Pula.  Nakon pozdravnih riječi ravnatelja škole, gospodina Mira Alilovića, učenici Škole su izveli prigodan program dobrodošlice. Službeno natjecanje mladih geografa započelo je u 10,00 nakon čega je za učenike i mentore organiziran vođeni posjet Gradskoj knjižnici Labin i labinskom muzeju. Učenicima i njihovim mentorima uručene su pohvalnice i zahvalnice, a najuspješniji među njima, koji će biti predloženi na Državno natjecanje, dobili su na poklon knjige. Škola „Ivo Lola Ribar“  Labin od srca zahvljajuje na svoj pomoći pri organizaciji ovoga natjecanja tvrtki Valamar i gospodinu Zoranu Rajkoviću, Školskoj knjizi, Turističkoj zajednici Grada Labina, Gradskoj knjižnici Labin, Gradu Labinu i gospodinu Vedranu Kosu.

Učenici koji su predloženi na Državno natjecanje u kategoriji ...

Ovdje pogledajte konačne tablice i testove s rješenjima.

Učenici koji su predloženi na Državno natjecanje u kategoriji petih razreda su: Sonja Rajko, OŠ Jože Šurana – Višnjan (1.mjesto), mentorica Andrea Deković, Adrian Mačina, OŠ Dr. Mate Demarina Medulin (2.mjesto), mentor Miroslav Šop-Kebert,  Stefano Putigna, OŠ Veruda – Pula (3.mjesto), mentor Ivan Gambiroža. Šesti razredi: Matea Hrelja, OŠ Matije Vlačića  (1.mjesto), mentorica Nina Brenčić,  Roan Rašuo, OŠ „Ivo Lola Ribar“ Labin (2.mjesto), mentorica Ondina Franković,  Vito Rocco, OŠ Matije Vlačića  (3.mjesto), mentorica Nina Brenčić. Kategorija sedmih razreda: Anamarija Bukovnik, OŠ Kaštanjer Pula (1.mjesto), mentorica Ivana Marijanović, Saša Krajnović, OŠ Veruda – Pula (2.mjesto), mentor Ivan Gambiroža, Verena Krastić, OŠ Mate Balote – Buje (2.mjesto), mentorica Senija Matešić Mandžuka i Letizia Ulika Roce, OŠ Veruda Pula (3,mjesto), mentor Ivan Gambiroža. Najuspješniji učenici osmih razreda su: Klara Pauletić, OŠ Poreč (1.mjesto), mentorica Ankica Počanić,  Adrian Brajković, OŠ Vidikovac (1.mjesto), mentorica Branka Jurišić,  Marija Lalović, OŠ Ivana Batelića -  Raša (2.mjesto), mentorica Ivana Višković,  Emanuel Pištan, OŠ Rivarela (3.mjesto), mentorica Rozana Brezac Radović.

U kategoriji prvih razreda srednje škole najuspješniji su: Iva Udovičić, Gimnazija i strukovna škola Jurja Dobrile – Pazin (1.mjesto),mentorica Sanja Maružin, Paolo Buršić, Klasična gimnazija  Pazin s pravom javnosti (2.mjesto), mentor Daniel Bogešić, Aleksandar Parenta, Srednja škola Mate Blažine – Labin (3.mjesto), mentorica Karmen Diminić-Milevoj. Drugi razredi srednje škole: Leon Radin, Gimnazija i strukovna škola Jurja Dobrile – Pazin (1.mjesto), mentor Antonio Kurilić, Anto Sedlić, Gimnazija Pula (2.mjesto), mentorica Željka Lakić Tibinac, Paulo Possi, Gimnazija Pula (3.mjesto), mentorica Željka Lakić Tibinac. Kategorija trećih razreda srednje škole: Elena Kuprešak, Gimnazija Pula (1.mjesto), mentorica Tanja Černeka,  Dominik Vivoda, SŠ Buzet (2.mjesto), mentor Božo Tolušić,  Roman Kalčić, Gimnazija i strukovna škola Jurja Dobrile – Pazin (3.mjesto), mentor Antonio Kurilić. Najuspješniji u kategoriji četvrtih razreda su: Jelena Bratulić, Gimnazija i strukovna škola Jurja Dobrile – Pazin (1.mjesto), mentor Antonio Kurilić,  Vanesa Korlević, SŠ Mate Balote (2.mjesto), mentorica Marija Krivošija i Viliam Vojić, SŠ Mate Blažine – Labin (3.mjesto), mentorica Karmen Diminić-Milevoj.

U priloženim dokumentima nalaze se ispiti i rješenja.

Priloženi dokumenti:
Ispiti_i_rjesenja_OS.zip (7.02 MB)