Proslavili smo Dan zaljubljenih

Autor: Administrator , 16. 2. 2024.

Dan zaljubljenih već tradicionalno je jedan od najuzbudljivijih dana u našoj školi. Nestrpljivo se iščekuju ljubavna pisma koju svake godine dijele osmaši i možemo reći da ne pamtimo kada je ljubavni sandučić bio tako pun. Lijepo je vidjeti interes za ljubavnu poštu i želju učenika da nekoga usreće.

U školskoj knjižnici učenici su sa svojim učiteljicama pripremili prigodan program. Učenici literarne grupe upoznali su nas sa samim početkom slavlja Dana zaljubljenih, pročitali su nam prekrasne ljubavne stihove, aforizme a pripremili su i prigodan igrokaz.

GALERIJA FOTOGRAFIJA

Učenici su pripremili prigodne  točke  na engleskom i talijanskom jeziku, a dvije su nas Nike očarale svojim glasovima i izvedbama pjesama Petra Graše i Mije Dimšić. Svojom svirkom je priredbu uljepšao i saksofonist David te gitaristice Mia i Nina.

Petaši su pisali haiku a najbolje radove smo nagradili. Pobjednice u pisanju stihova su Rina Peršić, Anja Zagorec i Paola Kos. Šestaši su se pak natjecali u izradi  slikovnice s ljubavne tematike, a pobjednici su Damien Dragolin i Leo Garojević. Svim pobjednicima uručili smo i prigodne nagrade.

S obzirom da je ovaj datum 14.veljače i Međunarodni dan darivanja knjiga, nagradili smo učenika koji je pronašao srce kao simbol nagrade. Knjigu na dar dobio je učenik Niko Bembić. Još jednom hvala svim učenicima i učiteljicama na odličnom programu, a publici na velikoj podršci!