Rezultati na županijskim natjecanjima znanja

Autor: Hana Šiljan, 25. 3. 2011.

Osim zapaženih sportskih uspjeha, velik je broj naših učenika sudjelovao na županijskim natjecanjima znanja. Najbolje rezultate postigli su:

• Školski list «Nove iskrice» predložen je za državni susret (Dino Negovanović, 8.r., mentor Jangela Sušac-Budimir; sudjelovao još na žup. natjecanju iz fizike)
  • Na Eko kvizu Lijepa naša naša je ekipa u sastavu Marija-Paola Dušati (8.r), Roberto Diminić (7.r.), Ivan Mohorović (6.r.) i Franjo Martić (5.r) osvojila 3. mjesto (mentor: Ana Durbić-Malinarić)
  • Leonard Radović (8.r.) – 4. mjesto na natjecanju iz engleskog jezika (mentor Mariza Hrvatin- Mahmutović)
  • Toni Perusco (7.r.) – 4. mjesto na natjecanju iz kemije (mentor Marija Karužić)
  • Viliam Vojić (6.r.) – 4.mjesto i Antonio Bembić (6.r.) – 5. mjesto na natjecanju iz geografije (mentor Ondina Franković)
  • Na natjecanju iz vjeronauka naša je ekipa u sastavu Larisa Smoković (7.r.), Maria-Paola Dušati (8.r.), Antonio Smoković (6.r.) i Helena Stepić (8.r.) osvojila 5. mjesto (mentor Lorena Dušati)
  • Emilia Kanciani (7.r.) – 8. mjesto na natjecanju iz biologije (mentor Ana Durbić-Malinarić)
  • Larisa Smoković (7.r.) – 10. mjesto na natjecanju iz hrvatskog jezika (mentor Mariza Miletić)
  • Luka Paliska (8.r.) – 10. mjesto na natjecanju iz matematike (mentor Marija Načinović), sudjelovao još na natjecanju iz fizike (mentor Davorka Buić)
  • Nino Faraguna (8.r.) – 12. mjesto na natjecanju iz fizike (mentor Davorka Buić), sudjelovao još na natjecanju iz povijesti (mentor Žarko Petrović)

Ostali učenici koji su sudjelovali na županijskim natjecanjima znanja:

• Nina Višković (6.r., Lidrano), Franjo Martić, Lukas Janko, Ema Bajrić, Enola Šibalić, Laurora Tenčić, Alison Farkaš, Lara Oljača, Anđela Kuharić, Massima Milevoj i Ramona Ahmić (5.r. Lidrano), Ilaria Milevoj (7.r. kemija i hrvatski jezik), Donatela Načinović (7.r. – kemija i hrvatski jezik), Massima Milevoj (5.r. – geografija)
  • Likovno stvaralaštvo (mentor Anessa Alagić-Negri): Antea Faraguna, Korina Muškardin, Alison Farkaš, Maja Džafić, Karlo Banović i Ramona Ahmić (5.r.); Nick Kevin De Graf, Paolo Kiršić, Borna Fable, Antonella Kropf, Viliam Vojić, Elis Zahtila, Mateo Tenčić i David Brajković (6.r.); Alison  Ivašić, Soraja Kos, Martina Batelić, Domagoj Antić i Ilaria Milevoj (7.r); Maria-Paola Dušati, Ena Korlatović, Inga Kos, Renata Memišević, Adisa Jusić, Chiara Kiršić, Dior Galant, Elizabeta Antić, Orlando Batelić i Monika Fatorić (8.r.)